Jaka jest

Aplikacja dla kuriera

Aplikacja dla kuriera - jeszcze prostsza realizacja zleceń!

Ciężko wyobrazić sobie dzisiaj sprawnie funkcjonującą firmę kurierską, która nie opierałaby swoich procesów o skuteczne narzędzia informatyczne. Jednym z takich narzędzi jest mobilna aplikacja dla kuriera / kierowcy, dzięki której z procesu odbioru / doręczenia przesyłek znikają tak popularne jeszcze niedawno karteczki, wydruki z arkuszy kalkulacyjnych czy tzw. deliverki, które często ginęły, brudziły się bądź ulegały zniszczeniu przechodząc z rąk do rąk w ciągu całego dnia pracy kuriera.

Nasza aplikacja udostępnia kurierowi proste narzędzia, z których każde oszczędza kilka krótkich chwil. Suma tych drobnych chwil zaoszczędzonych przy każdym odbiorze czy doręczeniu przesyłki na koniec dnia daje duży zysk czasowy, dzięki czemu jeden kurier może zrealizować o kilka zleceń więcej. A dzięki wysyłaniu informacji o lokalizacji urządzenia do panelu administracyjnego i natychmiastowej synchronizacji statusów przesyłek, jesteś w stanie na bieżąco kontrolować realizację zleceń każdego z Twoich kierowców.

Ciągle masz wątpliwości czy nasza aplikacja jest dla Ciebie?

Najważniejsze cechy aplikacji kuriera

Aplikacja mobilna kuriera

Naszą aplikację pisaliśmy z myślą o urządzeniach z systemem Android (dedykowana aplikacja), jednak jej budowa pozwala również na uruchomienie aplikacji w przeglądarce webowej każdego urządzenia mobilnego.

Przydzielanie zadań

Dzięki bezpośredniemu połączeniu aplikacji kierowcy z panelem dyspozytora nasz system ogranicza do minimum konieczność komunikacji kierowcy z biurem. Przydzielenie dodatkowych zadań przez dyspozytora wymaga tylko kiklu kliknięć a trasa kierowcy jest aktualizowana automatycznie.

Intuicyjna obsługa

Zdajemy sobie sprawę jak duża jest rotacja pracowników w firmach kurierskich, dlatego naszą aplikację dla kierowcy zbudowaliśmy tak, aby proces wdrożenia nowego pracownika był jak najkrótszy i nie wymagał specjalistycznych szkoleń.

Płatności za pobrania

W przypadku przesyłek pobraniowych kurier musi potwierdzić przyjęcie płatności przez zamknięciem procesu doręczenia przesyłki. Dodatkowo, umożliwiamy integrację aplikacji z platformami obsługującymi terminale płatnicze, umożliwiając tym samym płatność kartą za pobranie.

Preawizacja zleceń

Konieczność odnalezienia numeru telefonu nadawcy / odbiorcy, ręczne wpisywanie numeru w telefonie, wynikające z tego pomyłki - to kolejne elementy wydłużające proces doręczeń / preawizacji. Dzięki naszej aplikacji, proces ten skracamy do wciśnięcia jednego przycisku na liście zadań.

Podpis odbiorcy w aplikacji

Dzięki naszej aplikacji potwierdzenie doręczenia podpisem odbiorcy kurier może zrealizować przy użyciu swojego telefonu. Dane są bezpośrednio wysyłane do panelu administracyjnego, dzięki czemu nigdy nie zginą a Ty będziesz miał lepszą kontrolę nad całym procesem.

aplikacja dla kuriera

Aplikacja mobilna dla kuriera na większość urządzeń mobilnych

Naszą aplikację przygotowaliśmy z myślą o urządzeniach mobilnych z androidem, ze względu na dużą dostępność tego typu urządzeń, niski koszt zakupu urządzeń oraz ich rozpowszechnienie wśród kierowców. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że najpopularniejsze urządzenia w branży kurierskiej, jak choćby popularne Zebry działają właśnie na systemie Android.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby naszą aplikację uruchomić również na urządzeniach wyposażonych w inne systemy operacyjne. Wystarczy, że na urządzeniu będzie dostępna przeglądarka internetowa chrome.

Responsywny format naszej aplikacjij pozwala na uruchomienie jej na urządzeniach różnych rozdzielczości, dzięki czemu niezależnie od tego czy Twoi kurierzy wyposarzeni są w telefony czy tablety, nie będą mieli problemu z korzystaniem z naszej aplikacji.

Przegląd funkcjonalności mobilnej aplikacji kuriera

Nasz aplikacja mobilna kierowcy powstała na podstawie kilku lat doświadczeń w branży kurierskiej i przy współpracy z naszymi klientami z branży. Dzięki temu jesteśmy mocno przekonani, że zawiera ona większość narzędzi potrzebnych do sprawnego obsłużenia procesu odbioru i doręczenia przesyłki kurierskiej przez kierowcę. Poniżej prezentujemy listę najważniejszych funkcjonalności, które znajdziesz w naszej aplikacji.

 • Lista zadań odbiorów i doręczeń przesyłek, posortowana zgodnie z zaplanowaną, zoptymalizowaną trasą. Optymalizacja trasy kuriera odbywa się automatycznie na podstawie odległości i czasów przejazdu, lub układana jest ręcznie w panelu dyspozytorar przez pracownika biura.
 • Informacja o odległości i czasie przejazdu (na podstawie map google'a) do każdego z punktów na liście - funkcjonalność przydatna zwłaszcza, jeśli Twoja firma realizuje usługi same day lub door to door.
 • Najważniejsze informacje o przesyłce, adresie odbioru i doręczenia, wymiarach i wadze przesyłki dostępne w jednym miejscu.
 • Łatwa preawizacja z poziomu listy zadań - aplikacja umożliwia zarówno zainicjowanie połączenia z nadawcą / odbiorcą na podstawie numeru telefonu wprowadzonego pod zleceniem, jak również automatyczną wysyłkę sms o ustalonej treści (integracja z zewnętrznymi serwisami bramek sms).
 • Przekierowanie bezpośrednio do nawigacji map google z uzupełnionym adresem docelowym. Dzięki wykorzystaniu aplikacji google zainstalowanej w telefonie unikasz kosztów związanych z wykorzystaniem map google'a bezpośrednio w aplikacji kuriera.
 • Możliwość wykonania zdjęć przesyłki przez odbiorem / przy doręczeniu bezpośrednio z aplikacji. Zdjęcia są automatycznie wysyłane na serwer i widoczne pod zleceniem w panelu administracyjnym.
 • Podpis odbiorcy bezpośrednio w aplikacji kuriera. Fukcja podpisu działa na każdym urządzeniu wyposażonym w ekran dotykowy. Tak jak zdjęcia - podpis jest automatycznie wysyłany na serwer i widoczny na szczegółach zlecenia w panelu administracyjnym.
 • Tryb offline - możliwość użytkowania aplikacji nawet w odległych zakątkach kraju, gdzie zasięg internetu jest znikomy. Dane są synchronizowane w momencie kiedy kurier ponownie pojawi się w zasięgu sieci.
 • Informacja o pobraniu zarówno na liście zadań jak i na ekranie zamknięcia doręczenia. Możliwość integracji z zewnętrznymi systemami obsługującymi terminale płatnicze i obsługa płatności za pobranie kartą.
 • Moduł skanowania paczek wbudowany w aplikację. Opcja przydatna zwłaszcza przy doręczaniu zleceń wielopaczkowych - system pilnuje, żeby wszystkie paczki zostały zeskanowane przez kuriera i wydane odbiorcy.
 • Lokalizacja kierowcy synchronizowana z serwerem w z góry określonych odstępach czasowych. Zebrane dane umożliwiają prześledzenie całej trasy kierowcy zrealizowanej w ciągu dnia w panelu dyspozytora.
Zamów demo